Güvenlik filesi, imalat ve montaj

Güvenliğinizi hafife almıyorsanız

Neden Biz?

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri fayda maliyet dengesini öncelikle düşünerek üreten, personeline kalite anlayışlarının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan, insana ve çevreye saygılı bir kuruluş olmaktır.

Okul Merdiveni Filesi

İnşaat Koruma Filesi

Spor Fileleri

Alanında Uzman Kadro

Kendi bünyemizde olan ve bir çok anlaşmalı işçi sayesinde talep edilen her işe zamanında hizmet sağlayabiliyoruz. Gücümüz bizi mahcup etmeyen ekip ve sürekli yatırım yaptığımız ekipmanımızda...

Başka sorularınızda olabilir

Bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz

Bizi Biraz Daha Tanıyın

File güvenliğine ihtiyacınız olduğu anda çevrenizde bölme ve koruma fileleriyle alakalı firma bulmak zor olur ve gününüz tam bir kabusa dönüşür. Gününüz mahvolmasın ve siz file güvenliği firması aramaktan yorulmayın diye size hizmet etmeye karar verdik ve işimizi iyi ustalarla, doğru bir şekilde yapmanın huzurunu yaşıyoruz.

Bölme ve Koruma Fileleri

1980 li yıllarda veya 90 larda yerleşim yerleri genelde küçük, sık ve herkes birbirini tanırdı. Günümüzde hem ihtiyaçlarımız hemde gereksinimlerimiz çoğaldığı için ihtiyacımız olduğu anda ihtiyacımız olan Koruma filelerini her an bulamıyoruz.

Biz ise bu eksiği gidermek adına koruma filelesi ihtiyacınızı sizlere en hızlı ve en iyi çözümü sunmak için yanıbaşınızdayız.

İnşaat Koruma Filesi

Tesisleirmizde TS EN 1263-1 standartlarında üretilen güvenlik ağlarının, montaj uygulamarı işleriyle birlikte hizmetinizdeyiz.

Yük Taşıma Fileleri

Bir çok farklı tesis ve kuruluş, makineleri ile bağlantılı kullanılan yük taşıma filelerini müşteri ihtiyaçlarına göre yüksek mukavemette üretebiliyoruz.

Ekip Gücümüz

Amacımız insanlara doğru iş gücü ile doğru hizmeti vererek kazanç sağlamak, mutlu müşteriler bize her zaman kazanç kapılarını aralamıştır. İşimizi düzgün yaparak müşteri memnuniyeti sağlamak işimizin bir parçası.

Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına file güvenliği alanında oluşturduğumuz ekiplerimiz, işini en iyi şekilde yapabilmek için koordinasyonu maksimum seviyede tutarak, kontrol mekanizmalarını her an aktif bir şekilde hizmetlerine yansıtmayı prensip edinmişlerdir.

120 Okul - Bina
38 İnşaat
42 Spor Alanı
69 Telefon Destek

İşlerimizin Küçük Bir Bölümü

İşlerini yaptığımız kurum ve kurumsal firmalar için yaptığımız çalışmalardan bir kaçı